דף הבית >> הפקת אירועים - מאמרים >> רעיונות לימי גיבוש לעובדים

רעיונות לימי גיבוש מהנים לעובדים

ככל שהשנים עוברות, כך גם הלחץ להצלחה גובר וכולנו חיים במרוץ בלתי פוסק, ברצון להגיע אל הפסגה.
אומנם בעבר היה רצון עז להצליח, אך הכול היה עדיין רגוע ושליו, בלי טכנולוגיה מתקדמת וציפייה מתמדת להתפתחות ולשינויים.
עבודה בתוך משרד סגור במשך למעלה משמונה שעות, עלולה להוציא כל אחד מדעתו, ששבוי בתוך שגרה מתמדת ולא יוצא ממנה לאתנחתא קלה.
אחד מהאלמנטים היעילים ביותר לתוצרת גבוהה יותר ותפוקה מרבית מכל עובד הם כמובן ימי גיבוש לעובדים,
למנוחה קלה מכל הניירת, הבעיות והסידורים שממלאים את טבלת המטלות בכל יום מחדש.


משחק פיינטבול ?


ימי גיבוש לעובדים מהווים דרך מצוינת לחוויה מהנה ומפנקת, כאמור אתנחתא מהשגרה החד גונית ויחד עם זאת דרך מעולה לגיבוש בין העובדים השונים, אשר במהלך יום העבודה לא תמיד מתחברים אחד אל השנייה.
בכדי למצוא את האטרקציות הנכונות עבור ימי גיבוש מפנקים שיתאימו לכל העובדים, חשוב לכוון את הפעילויות לאופי העובדים ולרצונות שלהם מיום כיף.
ישנם משרדים עם עובדים צעירים ונהנתנים, שיעריכו אטרקציה מדליקה שכוללת פעילות גופנית ובסיומה ארוחה טובה כמו ברביקיו משובח ויינות יקרים.
אחת האטרקציות הפופולאריות בתקופה האחרונה היא פיינטבול, חוויה מלאה באדרנלין בה כל אחד מהעובדים ילבש שחפץ וישתייך לאחת הקבוצות, מצויד ברובה וכדורי צבע.
האטרקציה היא כמובן לנטרל כמה שיותר שחקנים במהלך המשחק, על ידי ירייה מדויקת על גופו של השחקן.
הפיינטבול אומנם עלול להשאיר חבורות כחולות על הגוף, אך בסופו של דבר מדובר במשחק מהנה, אתגרי ומאוד מצחיק.


הפקת ימי גיבוש רגועים


במידה והעובדים הם לא אנשים של יריות, אפשר להציע להם אדרנלין בשטח, אם ברכיבה קבוצתית על סוסים, או אם בנסיעה מסעירה על ג'יפ באמצע המדבר.
אין ספק כי מדובר בחוויות מאוד מהנות שיעלו אצל כל אחד את קצב הלב, אך במידה והכיוון הוא יותר רגוע,
ניתן ליצור ימי גיבוש מהנים ומפנקים במיוחד בתוך ספא עשיר עם שירות של עיסויים וטיפולי יופי שונים ובסיום ארוחת גורמה של שף מוכר.
לכל אחד יש את האידיאל שלו עבור יום כיף, לכן האטרקציה היא מאוד אינדיווידואלית לכל אחד, אך חשוב להתאמץ כמה שיותר בכדי לערוך יום מהנה לכל המשתתפים.


גיבוש עובדים בערב


במידה והחלטתם להפיק ימי גיבוש החל משעות הבוקר, תוכלו ליהנות מיום בריכה מהנה בעונת הקיץ, יחד עם משחקים מאתגרים ותחרותיים בחוף כמו הישרדות ותחרויות ספורט. אך במידה והזמן המתאים ביותר עבורכם נוטה לכיוון שעות הערב, תוכלו להשכיר אולם אירועים קטן או וילה לאירועים, שם ניתן לערוך ערב מהנה עם מוסיקה, אוכל, אלכוהול ומשחקי חברה אינטימיים. ישנן אינספור רעיונות בכדי לגבש יחד קבוצת אנשים, אך הכול תלוי בצרכים וברצונות של הרוב וכמובן בתקציב של המשרד, כדי לעשות זאת נכון כדאי לכם לבדוק על הפקת אירועים עם רוז הפקות ולבטח ימצאו לכם מקום המתאים לתקציב שלכם.

רעיונות לימי גיבוש לעובדיםגיבוש עובדים

  © כל הזכויות שמורות לחברת רוז הפקות אירועים                         קידום אתרים אורגני - Getproseo    מפת האתר   תנאי שימוש