נופש חברה בחו"ל

נופש חברה  או טיול תמריץ בחוץ לארץ רק עם חברת רוז הפקות אירועים

חברת רוז הפקות תפיק עבורכם חבילות נופש לעובדי הארגון הכוללות פתרון מצוין לחופשה מגבשת מלאת אטרקציות ופאן או טיולי אינסנטיב (תמריץ)  לצוות מנצח בראש שקט וללא דאגות מיותרות.

ההפקות שלנו כוללות חבילות נופש, טיסות, מלון , העברות משדה התעופה למלון ובחזרה, מגוון טיולים מודרכים ביעד הנבחר, טיולי אקסטרים, פעילויות ימיות, מסיבות חוף ובמועדונים, הטסת אומנים ובדרנים ישראליים לחול לאתר הנבחר, מסעדות איכותיות, מפגשים עם יוצרים ואמנים מקומיים, מפגש מרתק עם ההיסטוריחה של האתר הנבחר, פתרון לארחות כשרות לעובדים הדתיים וכמובן ליווי צמד של צוות הפקה איכותי ומדריכים ישראליים ומקומיים מקצועיים.

הפקות נופשונים רבים לחו”ל משווקים בעיקר ליעדי אירופה הקרובים, כאשר הם נחלקים ליעדי חופשה על טהרת הפאן והגיבוש . בין היעדים הפופולאריים לטיול אורבני אינסנטיב ניתן למצוא את אמסטרדם, לונדון, בודפשט, ברלין, ברצלונה,בוקרשט, באטומי, קייב,  רומא, פראג, פריז וכו’, ואילו יעדי החופשות של הארגונים שנותנים דגש על פעיליות כיף וגיבוש מתרכזים בעיקר באיי יוון, קפריסין, איי ספרד וחופי בולגריה.

חברת רוז הפקות מתמחה בטיולים וחופשות מיוחדות בעולם, מציעה לכם שרות מקצועי ומיומן של צוות מפיקים ומדריכים מקצועיים

ארגונים אשר מחפשים לשלב כנס מקצועי בנפש החברה, אנו בקשר עם אתרי נופש ייחודיים שברשותם מרכזי כנסים ואירועים עם ציוד המולטמידיה המתקדם בעולם כך שניתן לשלב כנס מקצועי עם נופש קליל.

ברשותנו מבחר אתרי תיירות ונופש בעולם אליהם נוכל להפיק עבורכם את החופשה המושלמת עבור הארגון שלכם והכול בהתאמה אישית עם שימת לב על אופי הקבוצה ותקציבה, ניתן להטמיע במיתוג החופשה מסרים עסקיים וחברתיים.

אנו ערוכים להפיק חופשה מושלמת ומקצועית לקבוצות קטנות החל מ-20 אנשים ועד חופשת פאן של מאות עובדים בקלאב אשר ייסגר רק עבורכם בקונספט הכול כלול, כולל אופרציה של טיסות ושרותי קרקע ברמה מקצועית ביותר עם הספקים המקומיים ברמה הגבוהה ביותר.

Share on Facebook