הפקת אירועי רווחה

הפקת אירועי רווחה

הפקת אירועי רווחה מוצלחים לעובדים – טיפים שימושיים

פעילות תמידית למען רווחת העובדים חשובה מאוד לחיזוק הזיקה של העובדים אל מקום העבודה, שימור עובדים ושיפור תפוקת העבודה יחד עם האווירה במשרד. אירועי רווחה המופקים למען העובדים מאפשרים להם להרגיש מוערכים, כל עובד באשר הוא זקוק לתחושת הערכה, פרט למשכורת החודשית ולבונוסים או מתנות בחגים, זקוקים העובדים גם לידיעה כי המנהלים מוקירים את עבודתם הקשה. הפקת אירועי רווחה פעמיים בשנה תהיה ללא כל ספק הזדמנות להעביר לעובדים את המסרים הדרושים, לשפר את הקשרים עם הספקים ולחזק את תדמית החברה.

איך להפיק אירועי רווחה בקלי קלות?

הסוד להפקה מהירה, פשוטה וגם מוצלחת מתבסס על בחירת נותני שירות אמינים, מקצועיים ואחראים. מעורבות של צוות הפקות המתמחה באירועי רווחה תעניק לכם שקט נפשי, זמן העבודה שלכם הוא משאב יקר ערך, השאירו את עבודת הפקת האירועים לאנשי המקצוע. אם החלטתם להטיל את משימת הפקת האירוע על 2-3 עובדים בחברה, כדאי יהיה ללוות אותם לפחות בתחילת הדרך עם אנשי מקצוע מנוסים.

היכן כדאי לקיים את האירוע?

בחירת מתחם האירוע היא החלטה חשובה מאוד, את המיקום יש לקבוע תוך התייחסות למספר המשתתפים, לסגנון האירוע, למיקום המגורים של רוב האורחים, לעונות השנה ותנאי מזג האוויר, לתקציב העומד לרשותכם, למועד ושעת האירוע. אין כל ספק כי מדובר בהחלטה משמעותית, הקפידו לערוך רשימה המונה את כל הצרכים והציפיות שלכם בכדי לסנן במהרה את האפשרויות ולבחור לבסוף כ-10 מתחמים בהם תבקרו לצורך התרשמות אישית בשטח.
עיצוב מתחם האירוע משמעותי גם כן, הפקת אירועי קד”מ מהווה חלק בלתי נפרד מתדמית העסק, עליכם לעצב בהתאם את המתחם עם לוגו בית העסק, צבעים מתאימים ושאר אלמנטים המאפיינים אתכם.

הגדרת קונספט מיוחד לאירוע

אם תרצו להעניק לאורחים שלכם חוויה מיוחדת ובעיקר בלתי נשכחת, תוכלו לעשות זאת עם אירוע קונספט מיוחד. זה הזמן להתייעץ עם אנשי מקצוע, לא לחשוש מרעיונות מיוחדים ולחפש אחר פעילויות המתאימות לרוב העובדים. אירועי רווחה אפשר ללוות עם הופעת מוזיקה, סדנאות, הרצאות אקטואליה, מופעי בידור של קסמים או להטוטנות, טקס חלוקת פרסים לעובדים מצטיינים וגם מסיבת קוקטייל אלגנטית.
אירועים בחודשי הקיץ או האביב אפשר יהיה למקם במתחמים פתוחים תחת כיפת השמיים. אירוע רווחה לעובדים כדאי להפיק לקראת עונת החגים, שלבו את המאורע עם ברכות לחגים, חלוקת שי לחג וטקסי עובדים מצטיינים.

אירועי רווחה עם רוז הפקות אירועים

הצוות המקצועי של רוז הפקת אירועים מחזיק בניסיון רב בתחום, בין הלקוחות הקבועים שלנו תמצאו חברות ובתי עסק מובילים. כל האירועים מופקים תוך הרכבת תכנית מדוקדקת המשלבת יעדים עסקיים ותדמיתיים, ציפיות, הגדרת תקציב, העדפות ומאפיינים אישיים. בהתאם למידע וההיכרות עמכם נרכיב את קונספט האירוע, נציע מתחמי אירוח, נרכיב סגנונות עיצוב ונספק המלצות ועצות שימושיות להפקת אירוע מוצלח.

Share on Facebook